Belka
Sobota, 20 Kwietnia 2019   imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Świdwin

 
Wideo klip powstał dzięki kooperacji autorki tekstu z zawodowym muzykiem mieszkającym na stałe w Finlandii i autorem zdjęć. Myślą przewodnią wideo klipu była popularyzacja walorów miasta Świdwina. Autorka chciała zainteresować tym klipem ludzi, których zadaniem jest promowanie miasta. Niestety nikt za wyjątkiem jednego przemiłego pana , którego nazwiska nie wymienię z wiadomych powodów, nawet nie chciał poświecić 5 minut by obejrzeć ten klip. Pomysłodawczyni klipu dostała odpowiedz, że nikt z władz miasta nie jest zainteresowany piosenką. W związku z zaistniałymi faktami autorzy postanowili zamieścić ten wideo klip na tym portalu mając nadzieję, że mieszkańcy Świdwina wyrażą swoje opinie i dodadzą swoje komentarze jak również polecą go swoim znajomym i turystom odwiedzającym to piękne małe, ale przecież posiadające dużo uroku miasteczko. Liczymy się z tym, że ludzie, którzy wychowali się w tym mieście a opuścili je z takich czy innych powodów chętnie zobaczą i wspomną swoje miasto.

 


biruta25252
 
Data pliku video: 2010-07-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat świdwiński – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Świdwinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Świdwin, Połczyn-Zdrój, Brzeżno, Rąbino i Sławoborze, zajmując powierzchnię 1093,06 km²

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: liczne lasy, jezioro Bukowiec, parki miejskie (Mały Park - Park Solidarności i Duży Park w  Świdwinie), wzniesienia Wiatraczna Góra i Wola Góra w Połczynie - Zdroju oraz rezerwat krajobrazowy Dolina Pięciu Jezior. Atrakcję turystyczną stanowi także uzdrowisko Połczyn-Zdrój, na terenie którego występują złoża torfu leczniczego – borowiny i wód leczniczych.

  Do zabytków zalicza się: gotycki kościół Matki Boskiej Niesutającej Pomocy z 1338 r., Zamek Joannicki z XIII wieku, bramę Kamienną z XIV wieku, cmentarz żydowski z XIX wieku oraz liczne parki dworskie i pałacowe w gminie Połczyn - Zdrój.

  Ponad 55% powirzchni powiatu stanowią użytki rolne, a 35% uprawy leśne, w związku z czym rolnictwo, przetwórstwo rolno-spożywcze oraz sektor leśny i związane z nim zakłady przetwórstwa drewna odgrywają wiodącą rolę w gospodarce regionu. Powiat świdwiński to także bogactwo zasobów naturalnych - gazu ziemnego, kredy jeziornej, kruszyw naturalnych i torfów ogrodnicznych.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola