Belka
Środa, 22 Maja 2019   imieniny: Julia, Wiesława, Helena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wydarzenie

Data publikacji: 2014-11-26, Data modyfikacji: 2014-11-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Odzyskali skradziony samochód i skradzione przedmioty.                         Policjanci świdwińskiej jednostki odzyskali skradziony samochód dostawczy i zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o jego kradzież. Praca operacyjna świdwińskich kryminalnych i zdobyte przez  nich informacje doprowadziły do odzyskania skradzionego volkswagena transportera. Pojazd został odnaleziony na terenie prywatnej posesji położonej w gminie Sławoborze.Tam też funkcjonariusze zatrzymali 30-letniego właściciela domu, który posiadał kluczyki od pojazdu. W rękach mundurowych znaleźli się również 32 - letni mieszkaniec Karlina i 44 – latek z Kołobrzegu. Samochód zniknął wczoraj (25.11) z parkingu na terenie Łobza, właściciel oszacował wartość utraconego pojazdu na kilkanaście tysięcy złotych. Odnalezienie volkswagena miało wyjątkową „oprawę”, na terenie posesji znajdowały się elektronarzędzia i wiele innych przedmiotów które również pochodziły z kradzieży i włamań. Mężczyźni byli już notowani za przestępstwa przeciko mieniu. Policjanci ustalają okoliczności  sprawy i udział zatrzymanych w kradzieży.  

Pełna treść wiadomości na: http://swidwin.policja.gov.pl/component/content/article/38-wydarzenia/546-wydarzenie
swidwin.policja.gov.pl, Źródło artykułu: swidwin.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat świdwiński – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Świdwinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Świdwin, Połczyn-Zdrój, Brzeżno, Rąbino i Sławoborze, zajmując powierzchnię 1093,06 km²

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: liczne lasy, jezioro Bukowiec, parki miejskie (Mały Park - Park Solidarności i Duży Park w  Świdwinie), wzniesienia Wiatraczna Góra i Wola Góra w Połczynie - Zdroju oraz rezerwat krajobrazowy Dolina Pięciu Jezior. Atrakcję turystyczną stanowi także uzdrowisko Połczyn-Zdrój, na terenie którego występują złoża torfu leczniczego – borowiny i wód leczniczych.

  Do zabytków zalicza się: gotycki kościół Matki Boskiej Niesutającej Pomocy z 1338 r., Zamek Joannicki z XIII wieku, bramę Kamienną z XIV wieku, cmentarz żydowski z XIX wieku oraz liczne parki dworskie i pałacowe w gminie Połczyn - Zdrój.

  Ponad 55% powirzchni powiatu stanowią użytki rolne, a 35% uprawy leśne, w związku z czym rolnictwo, przetwórstwo rolno-spożywcze oraz sektor leśny i związane z nim zakłady przetwórstwa drewna odgrywają wiodącą rolę w gospodarce regionu. Powiat świdwiński to także bogactwo zasobów naturalnych - gazu ziemnego, kredy jeziornej, kruszyw naturalnych i torfów ogrodnicznych.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola