Belka
Piątek, 24 Maja 2019   imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WIGILIJNE SPOTKANIE AMAZONEK

Data publikacji: 2018-12-19, Data modyfikacji: 2018-12-20
A A AWydrukDrukuj  
 
WIGILIJNE SPOTKANIE AMAZONEK   Jak co roku dnia 06.12.2018r o godz.11.00 w Restauracji ,,Zamkowa’’ odbyło się spotkanie wigilijne Amazonek i zaproszonych gości. Uroczyste spotkanie rozpoczęto od przywitania przybyłych gości oraz odśpiewaniem Hymnu  Amazonek. Zgodnie z wigilijnym obyczajem wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie wzajemnie życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Tradycyjnie stół był zastawiony wigilijnymi potrawami oraz ciastami. Serdeczne podziękowania składają Amazonki dla przybyłych Świdwińskich władz oraz dla pani Doroty  Wojtanowskiej  właścicielki Restauracji ,,Zamkowa’’ która po raz  kolejny  pięknie Nas ugościła w swoim lokalu. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wszystkim mieszkańcom Powiatu Świdwińskiego dużo zdrowia, ciepła rodzinnego oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2019.   Świdwińskie Stowarzyszenie                                                                                                  Amazonka

Pełna treść wiadomości na: amazonka.swidwin.net/?p=419
amazonka.swidwin.net, Źródło artykułu: amazonka.swidwin.net
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat świdwiński – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Świdwinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Świdwin, Połczyn-Zdrój, Brzeżno, Rąbino i Sławoborze, zajmując powierzchnię 1093,06 km²

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: liczne lasy, jezioro Bukowiec, parki miejskie (Mały Park - Park Solidarności i Duży Park w  Świdwinie), wzniesienia Wiatraczna Góra i Wola Góra w Połczynie - Zdroju oraz rezerwat krajobrazowy Dolina Pięciu Jezior. Atrakcję turystyczną stanowi także uzdrowisko Połczyn-Zdrój, na terenie którego występują złoża torfu leczniczego – borowiny i wód leczniczych.

  Do zabytków zalicza się: gotycki kościół Matki Boskiej Niesutającej Pomocy z 1338 r., Zamek Joannicki z XIII wieku, bramę Kamienną z XIV wieku, cmentarz żydowski z XIX wieku oraz liczne parki dworskie i pałacowe w gminie Połczyn - Zdrój.

  Ponad 55% powirzchni powiatu stanowią użytki rolne, a 35% uprawy leśne, w związku z czym rolnictwo, przetwórstwo rolno-spożywcze oraz sektor leśny i związane z nim zakłady przetwórstwa drewna odgrywają wiodącą rolę w gospodarce regionu. Powiat świdwiński to także bogactwo zasobów naturalnych - gazu ziemnego, kredy jeziornej, kruszyw naturalnych i torfów ogrodnicznych.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola