Belka
Środa, 22 Maja 2019   imieniny: Julia, Wiesława, Helena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Warsztaty z Panią Psycholog

Data publikacji: 2019-04-17, Data modyfikacji: 2019-04-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Informujemy, że w biurze Amazonek przy ul. Kołobrzeskiej 43  dn.26.04.2019 o godz.10:00  odbędzie się spotkanie z Panią psycholog Beatą Kozińską i Panią Urszulą Kuśnierz-Kania. Warsztaty psychologiczne, które proponują Panie psycholog są ukierunkowane na utrwalanie korzystnych zmian oraz korektę złych nawyków. Podczas spotkania będą brane pod uwagę takie powszechne trudności jak: brak równowagi psychicznej lub przytłoczenie przeżyciami związanymi z zachorowaniem i leczeniem choroby nowotworowej oraz dbanie o jakość życia. Dominującą formą pracy podczas warsztatu będzie praca z emocjami, głównie poprzez techniki relaksacji oraz rozpoznawanie własnych mocnych i słabych stron w codziennym życiu. Na pewno będzie to duże wsparcie w pokonywaniu słabości w różnych etapach walki z chorobą i pozwoli odzyskać siłę psychiczną. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do udziału. Świdwińskie Stowarzyszenie Amazonka ul. Kołobrzeska 43 78-300 Świdwin

Pełna treść wiadomości na: amazonka.swidwin.net/?p=440
amazonka.swidwin.net, Źródło artykułu: amazonka.swidwin.net
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat świdwiński – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Świdwinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Świdwin, Połczyn-Zdrój, Brzeżno, Rąbino i Sławoborze, zajmując powierzchnię 1093,06 km²

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: liczne lasy, jezioro Bukowiec, parki miejskie (Mały Park - Park Solidarności i Duży Park w  Świdwinie), wzniesienia Wiatraczna Góra i Wola Góra w Połczynie - Zdroju oraz rezerwat krajobrazowy Dolina Pięciu Jezior. Atrakcję turystyczną stanowi także uzdrowisko Połczyn-Zdrój, na terenie którego występują złoża torfu leczniczego – borowiny i wód leczniczych.

  Do zabytków zalicza się: gotycki kościół Matki Boskiej Niesutającej Pomocy z 1338 r., Zamek Joannicki z XIII wieku, bramę Kamienną z XIV wieku, cmentarz żydowski z XIX wieku oraz liczne parki dworskie i pałacowe w gminie Połczyn - Zdrój.

  Ponad 55% powirzchni powiatu stanowią użytki rolne, a 35% uprawy leśne, w związku z czym rolnictwo, przetwórstwo rolno-spożywcze oraz sektor leśny i związane z nim zakłady przetwórstwa drewna odgrywają wiodącą rolę w gospodarce regionu. Powiat świdwiński to także bogactwo zasobów naturalnych - gazu ziemnego, kredy jeziornej, kruszyw naturalnych i torfów ogrodnicznych.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola