Belka
Środa, 22 Maja 2019   imieniny: Julia, Wiesława, Helena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zatrzymany za znęcanie

Data publikacji: 2013-09-25, Data modyfikacji: 2013-09-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Zatrzymany za znęcanie.                         Mieszkaniec powiatu świdwińskiego za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją żoną trafił do aresztu. Za ten czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 44 –latek był już znany policji z wcześniejszych interwencji domowych. Jego dokonania skutkowały zastosowaniem dozoru policyjnego. Sąd również nakazał opuszczenie mieszkania zakazując wszelkiego kontaktu z żoną. Mężczyźnie w żaden sposób nie przeszkadzało aby terroryzować kobietę, nawet przez krótki czas nie potrafił powstrzymać się od alkoholu i agresywnych zachowań. Przeciwko mężczyźnie prowadzono postępowanie w sprawie o znęcanie nad żoną, uruchomiono również procedurę „Niebieskiej Karty” a mimo to interwencje policji nadal były konieczne. Poczynania furiata spowodowały, że mężczyzna trafił do policyjnej celi. Czara goryczy przelała się gdy awanturnik pobił swoją żonę, powodując obrażenia całego ciała. W obliczu tylu karygodnych zachowań, mężczyźnie już przedstawiono zarzuty i zastosowano tymczasowy areszt. Decyzję o jego dalszym losie podejmie Sąd.    

Pełna treść wiadomości na: http://swidwin.policja.gov.pl/component/content/article/38-wydarzenia/446-zatrzymany-za-zncanie
swidwin.policja.gov.pl, Źródło artykułu: swidwin.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat świdwiński – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Świdwinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Świdwin, Połczyn-Zdrój, Brzeżno, Rąbino i Sławoborze, zajmując powierzchnię 1093,06 km²

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: liczne lasy, jezioro Bukowiec, parki miejskie (Mały Park - Park Solidarności i Duży Park w  Świdwinie), wzniesienia Wiatraczna Góra i Wola Góra w Połczynie - Zdroju oraz rezerwat krajobrazowy Dolina Pięciu Jezior. Atrakcję turystyczną stanowi także uzdrowisko Połczyn-Zdrój, na terenie którego występują złoża torfu leczniczego – borowiny i wód leczniczych.

  Do zabytków zalicza się: gotycki kościół Matki Boskiej Niesutającej Pomocy z 1338 r., Zamek Joannicki z XIII wieku, bramę Kamienną z XIV wieku, cmentarz żydowski z XIX wieku oraz liczne parki dworskie i pałacowe w gminie Połczyn - Zdrój.

  Ponad 55% powirzchni powiatu stanowią użytki rolne, a 35% uprawy leśne, w związku z czym rolnictwo, przetwórstwo rolno-spożywcze oraz sektor leśny i związane z nim zakłady przetwórstwa drewna odgrywają wiodącą rolę w gospodarce regionu. Powiat świdwiński to także bogactwo zasobów naturalnych - gazu ziemnego, kredy jeziornej, kruszyw naturalnych i torfów ogrodnicznych.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola