Belka
Środa, 22 Maja 2019   imieniny: Julia, Wiesława, Helena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zatrzymany

Data publikacji: 2013-10-08, Data modyfikacji: 2013-10-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Zlekceważył sądowy zakaz !                                     Policjanci świdwińskiej jednostki zatrzymali 37- latka który lekceważąc zakaz sądowy, próbował dostać się do mieszkania byłej żony. Dla mężczyzny problemem były zamknięte drzwi które na miarę swojej siły próbował sforsować. Chwile grozy przeżyła mieszkanka Świdwina, którą „odwiedzić” postanowił jej były mąż. Mężczyznę skazanego za znęcanie nad żoną, obowiązywał zakaz zbliżania się do rodziny. W niedzielne popołudnie 37 latek, udał się do dotychczasowego mieszkania, żądając aby go wpuszczono do środka. Sprzeciw byłej żony wywołał wściekłość, mężczyzna niszcząc drzwi, za wszelką cenę chciał dostać się do wnętrza. Z chwilą pojawienia się na miejscu patrolu, furiat swoją agresję skierował na mundurowych. Awanturnik nie szczędził policjantom wulgaryzmów i gróźb, decyzja o zatrzymaniu nie ostudziła jego emocji. W trakcie krótkiego doprowadzenia do jednostki, mężczyzna uszkodził elementy wyposażenia radiowozu. Badanie trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu. Zatrzymanemu już przedstawiono zarzuty naruszenia zakazu sądowego, znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Pełna treść wiadomości na: http://swidwin.policja.gov.pl/component/content/article/38-wydarzenia/452-zatrzymany
swidwin.policja.gov.pl, Źródło artykułu: swidwin.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat świdwiński – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Świdwinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Świdwin, Połczyn-Zdrój, Brzeżno, Rąbino i Sławoborze, zajmując powierzchnię 1093,06 km²

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: liczne lasy, jezioro Bukowiec, parki miejskie (Mały Park - Park Solidarności i Duży Park w  Świdwinie), wzniesienia Wiatraczna Góra i Wola Góra w Połczynie - Zdroju oraz rezerwat krajobrazowy Dolina Pięciu Jezior. Atrakcję turystyczną stanowi także uzdrowisko Połczyn-Zdrój, na terenie którego występują złoża torfu leczniczego – borowiny i wód leczniczych.

  Do zabytków zalicza się: gotycki kościół Matki Boskiej Niesutającej Pomocy z 1338 r., Zamek Joannicki z XIII wieku, bramę Kamienną z XIV wieku, cmentarz żydowski z XIX wieku oraz liczne parki dworskie i pałacowe w gminie Połczyn - Zdrój.

  Ponad 55% powirzchni powiatu stanowią użytki rolne, a 35% uprawy leśne, w związku z czym rolnictwo, przetwórstwo rolno-spożywcze oraz sektor leśny i związane z nim zakłady przetwórstwa drewna odgrywają wiodącą rolę w gospodarce regionu. Powiat świdwiński to także bogactwo zasobów naturalnych - gazu ziemnego, kredy jeziornej, kruszyw naturalnych i torfów ogrodnicznych.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola