Belka
Czwartek, 18 Lipca 2019   imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wydarzenie

Data publikacji: 2014-07-22, Data modyfikacji: 2014-07-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Nietrzeźwy kierowca zatrzymany na stacji paliw.                         W poniedziałkowy wieczór policjanci Komisariatu w Połczynie Zdroju, otrzymali zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna telefonując prosił o interwencję na stacji paliw. Na mundurowych czekał nie tylko zgłaszający ale też kierowca zatrzymanego pojazdu. Wzorową postawą wykazali się dwaj pracownicy stacji paliw w Połczynie Zdroju, którzy wczoraj wieczorem zawiadomili o zatrzymaniu kierowcy samochodu osobowego W czasie swojej pracy nie pozwolili na dalsza jazdę 20 latkowi mając podejrzenie, że jest nietrzeźwy. Interweniujący policjanci przeprowadzili badanie trzeźwości, które potwierdziło przypuszczenia. Kierowca opla miał prawie promil alkoholu a w pojeździe dwóch kompanów o podobnej zawartości alkoholu w organizmie. Młody kierowca zlekceważył też sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązywał go do 2017 roku. Niebawem 20-latek usłyszy zarzuty. Za złamanie zakazu sądowego oraz kierowanie w stanie nietrzeźwym grozi mu kara do 5 lat wiezienia.    

Pełna treść wiadomości na: http://swidwin.policja.gov.pl/component/content/article/38-wydarzenia/518-wydarzenie
swidwin.policja.gov.pl, Źródło artykułu: swidwin.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat świdwiński – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Świdwinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Świdwin, Połczyn-Zdrój, Brzeżno, Rąbino i Sławoborze, zajmując powierzchnię 1093,06 km²

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: liczne lasy, jezioro Bukowiec, parki miejskie (Mały Park - Park Solidarności i Duży Park w  Świdwinie), wzniesienia Wiatraczna Góra i Wola Góra w Połczynie - Zdroju oraz rezerwat krajobrazowy Dolina Pięciu Jezior. Atrakcję turystyczną stanowi także uzdrowisko Połczyn-Zdrój, na terenie którego występują złoża torfu leczniczego – borowiny i wód leczniczych.

  Do zabytków zalicza się: gotycki kościół Matki Boskiej Niesutającej Pomocy z 1338 r., Zamek Joannicki z XIII wieku, bramę Kamienną z XIV wieku, cmentarz żydowski z XIX wieku oraz liczne parki dworskie i pałacowe w gminie Połczyn - Zdrój.

  Ponad 55% powirzchni powiatu stanowią użytki rolne, a 35% uprawy leśne, w związku z czym rolnictwo, przetwórstwo rolno-spożywcze oraz sektor leśny i związane z nim zakłady przetwórstwa drewna odgrywają wiodącą rolę w gospodarce regionu. Powiat świdwiński to także bogactwo zasobów naturalnych - gazu ziemnego, kredy jeziornej, kruszyw naturalnych i torfów ogrodnicznych.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola