Belka
Czwartek, 18 Lipca 2019   imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wydarzenia

Data publikacji: 2014-05-09, Data modyfikacji: 2014-05-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Awanturnik z Nielepu trafił do aresztu.                           Mieszkańcy Nielepu pow. Świdwin skarżyli się na jego niebezpieczne zachowanie. Interweniujący policjanci podczas zatrzymania, zostali zaatakowani przez furiata młotkiem. Mimo upływu czasu, spędzonego w szpitalu 51 latek nie uniknie kary, kolejne miesiące spędzi w areszcie. Wydarzenia związane z 51 latkiem miały miejsce w Nielepie podczas świąt Wielkanocnych. Zgłoszenie interwencji dotyczyło mężczyzny, który zniszczył samochód i drzwi wejściowe domu swoich sąsiadów. Mieszkańcy wezwali na pomoc mundurowych, awanturnik zdając sobie sprawę, że obecność policjantów nie przyniesie mu korzyści, „uzbroił się”. Mężczyzna próbując uniknąć zatrzymania rzucał w policjantów przedmiotami wśród nich był młotek. Mimo upływu czasu sprawca nie uniknie odpowiedzialności, po zakończonym pobycie w szpitalu lekarze stwierdzili, że stan psychiczny mężczyzny jest dobry i dalsza hospitalizacja nie jest potrzebna. Awanturnik trafił na salę Sądu, tam usłyszał że kolejne miesiące spędzi w areszcie. Sprawca odpowie za zniszczenia i czynną napaść na policjantów, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.            

Pełna treść wiadomości na: http://swidwin.policja.gov.pl/component/content/article/38-wydarzenia/497-wydarzenia
swidwin.policja.gov.pl, Źródło artykułu: swidwin.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat świdwiński – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Świdwinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Świdwin, Połczyn-Zdrój, Brzeżno, Rąbino i Sławoborze, zajmując powierzchnię 1093,06 km²

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: liczne lasy, jezioro Bukowiec, parki miejskie (Mały Park - Park Solidarności i Duży Park w  Świdwinie), wzniesienia Wiatraczna Góra i Wola Góra w Połczynie - Zdroju oraz rezerwat krajobrazowy Dolina Pięciu Jezior. Atrakcję turystyczną stanowi także uzdrowisko Połczyn-Zdrój, na terenie którego występują złoża torfu leczniczego – borowiny i wód leczniczych.

  Do zabytków zalicza się: gotycki kościół Matki Boskiej Niesutającej Pomocy z 1338 r., Zamek Joannicki z XIII wieku, bramę Kamienną z XIV wieku, cmentarz żydowski z XIX wieku oraz liczne parki dworskie i pałacowe w gminie Połczyn - Zdrój.

  Ponad 55% powirzchni powiatu stanowią użytki rolne, a 35% uprawy leśne, w związku z czym rolnictwo, przetwórstwo rolno-spożywcze oraz sektor leśny i związane z nim zakłady przetwórstwa drewna odgrywają wiodącą rolę w gospodarce regionu. Powiat świdwiński to także bogactwo zasobów naturalnych - gazu ziemnego, kredy jeziornej, kruszyw naturalnych i torfów ogrodnicznych.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola