Belka
Czwartek, 18 Lipca 2019   imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

OGŁOSZENIE

Data publikacji: 2015-01-13, Data modyfikacji: 2015-01-13
A A AWydrukDrukuj  
 
„Prokuratura Rejonowa w Białogardzie zawiadamia, że postanowieniem z dnia 29 grudnia 2014 roku umorzono śledztwo Ds. 1611/14 w sprawie nieumyślnego sprowadzenia w dniu 26 czerwca 2014 roku na szlaku kolejowym Rąbino – Świdwin woj. zachodniopomorskiego bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym zagrażającego życiu lub zdrowiu obsługi i pasażerów pociągu nr 18105 relacji Białystok – Szczecin Główny albo mieniu w wielkich rozmiarach - tj. o czyn z art. 174§ 2 k. k. - wobec stwierdzenia, że czyn nie zawiera znamion czynu zabronionego. Jednocześnie poucza się, iż osoby zainteresowane w terminie 7 dni od daty ukazania się zawiadomienia, mogą zwrócić się do Prokuratury Rejonowej w Białogardzie ul. Generała Władysława Sikorskiego 30, o wydanie odpisu postanowienia o umorzeniu śledztwa w przedmiotowej sprawie.”

Pełna treść wiadomości na: http://swidwin.policja.gov.pl/component/content/article/38-wydarzenia/556-ogoszenie
swidwin.policja.gov.pl, Źródło artykułu: swidwin.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat świdwiński – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Świdwinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Świdwin, Połczyn-Zdrój, Brzeżno, Rąbino i Sławoborze, zajmując powierzchnię 1093,06 km²

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: liczne lasy, jezioro Bukowiec, parki miejskie (Mały Park - Park Solidarności i Duży Park w  Świdwinie), wzniesienia Wiatraczna Góra i Wola Góra w Połczynie - Zdroju oraz rezerwat krajobrazowy Dolina Pięciu Jezior. Atrakcję turystyczną stanowi także uzdrowisko Połczyn-Zdrój, na terenie którego występują złoża torfu leczniczego – borowiny i wód leczniczych.

  Do zabytków zalicza się: gotycki kościół Matki Boskiej Niesutającej Pomocy z 1338 r., Zamek Joannicki z XIII wieku, bramę Kamienną z XIV wieku, cmentarz żydowski z XIX wieku oraz liczne parki dworskie i pałacowe w gminie Połczyn - Zdrój.

  Ponad 55% powirzchni powiatu stanowią użytki rolne, a 35% uprawy leśne, w związku z czym rolnictwo, przetwórstwo rolno-spożywcze oraz sektor leśny i związane z nim zakłady przetwórstwa drewna odgrywają wiodącą rolę w gospodarce regionu. Powiat świdwiński to także bogactwo zasobów naturalnych - gazu ziemnego, kredy jeziornej, kruszyw naturalnych i torfów ogrodnicznych.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola