Belka
Piątek, 19 Kwietnia 2019   imieniny: Adolf, Leon, Tymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Niezwykle trudny spływ kajakowy Regą cz. 1: Świdwin, Prusinowo, Łobez, Unimie, Łagiewniki, Resko

 
Wielodniowy spływ kajakowy rzeką Regą, wymagający i niełatwy, ale dający satysfakcję i umiłowany brak tłoku na rzece. Nocowanie na dziko pod namiotem i w hamaku w otoczeniu przyrody, wspólne przyogniskowe wieczory, słońce i deszcz, natura. Pełen komplet doznań. To kolejny film wpisujący się w estetykę pt. Blog podróżniczy, w miarę pełny sposób opisujący jeden z trudniejszych odcinków rzeki od Świdwina poprzez Prusinowo, Łobez, Unimie, Łagiewnik po Resko. Cała relacja ma na celu przybliżenie stopnia atrakcyjności i trudności jaki oferuje Rega, rzeka niedoceniona i jeszcze niezbyt popularna, na szczęście. Kajnet Resko, ul Zielona 1 tel. 502 600 131 biuro malpka kajnet.com.pl kajnet.com.pl/

 


SurvivalKettle
 
Data pliku video: 2018-10-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat świdwiński – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Świdwinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Świdwin, Połczyn-Zdrój, Brzeżno, Rąbino i Sławoborze, zajmując powierzchnię 1093,06 km²

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: liczne lasy, jezioro Bukowiec, parki miejskie (Mały Park - Park Solidarności i Duży Park w  Świdwinie), wzniesienia Wiatraczna Góra i Wola Góra w Połczynie - Zdroju oraz rezerwat krajobrazowy Dolina Pięciu Jezior. Atrakcję turystyczną stanowi także uzdrowisko Połczyn-Zdrój, na terenie którego występują złoża torfu leczniczego – borowiny i wód leczniczych.

  Do zabytków zalicza się: gotycki kościół Matki Boskiej Niesutającej Pomocy z 1338 r., Zamek Joannicki z XIII wieku, bramę Kamienną z XIV wieku, cmentarz żydowski z XIX wieku oraz liczne parki dworskie i pałacowe w gminie Połczyn - Zdrój.

  Ponad 55% powirzchni powiatu stanowią użytki rolne, a 35% uprawy leśne, w związku z czym rolnictwo, przetwórstwo rolno-spożywcze oraz sektor leśny i związane z nim zakłady przetwórstwa drewna odgrywają wiodącą rolę w gospodarce regionu. Powiat świdwiński to także bogactwo zasobów naturalnych - gazu ziemnego, kredy jeziornej, kruszyw naturalnych i torfów ogrodnicznych.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola